Nové vozy

DS5

 

Citroën DS5 NABÍZÍ NOVÝ POHLED NA LUXUS


Úspěšné spojení technologie a designu uvádí v soulad krásu a praktičnost, výkon a úsporný provoz. Tento výjimečný vůz byl navržen tak, aby nemusel dělat kompromisy a naplnil, ba překonal, většinu očekávání.


Citroën DS5 je zosobněním toho nejlepšího z know-how značky CITROËN. Snoubí se v něm to, co je pro značku tradiční a přidává inovativní řešení, aniž by to jakkoliv utlumilo výraznou osobitost vozu. Kvalita a vytříbenost se u DS5 odráží v každém detailu.

Intuitivní ergonomie

Citroën DS5 je velmi intuitivní. Díky funkci Handsfree přístup a startování rozezná automobil řidiče ihned, jakmile se k vozu přiblíží. K otevření a uzavření vozu stačí např. pouze letmý dotyk kliky dveří. Takových detailů je ve voze spousta a určitě vás nenechají v klidu.


Řízení může být velkým zážitkem
Koncepce a stylistická inspirace využitá u modelu Citroën DS5 spustí po usednutí vaši představivost naplno. Interiér
vás přenese do světa letectví, zejména díky místu řidiče, které působí jako skutečný kokpit letadla, se dvěma středovými konsolami. Celek zaručuje jedinečný a obdivuhodný zážitek z řízení.


Citroën DS5 nabízí jako první technologii HYBRID4

Nižší emise CO2, možnost zvolit si jeden ze 4 režimů řízení, celkový kombinovaný maximální výkon 200 k CEE a pohon všech 4 kol, jízda po městě s elektromotorem, funkce „boost“ při zrychlení,…

Citroën DS5 v tomto prvním plně hybridním pohonu spojuje výkony dieselového motoru HDi a kvality elektrického pohonu.


FOTOGALERIE
Ceník vozu
Technické parametry
Nakonfigurujte si Váš vůz