Nové vozy

C4

 

 

Citroën C4 : ELEGANTNÍ A OSOBITÝ


Model Citroën C4 sipřisvojuje vše, co vytváří osobnost značky Citroën: výrazný styl a design. Již na první pohled působí robustně a stabilně - proporce jsou vyvážené a silueta je dobře usazena na silnici.

Výrazné prolisy karoserie, disky kol s  výbrusem, žebrovitá kapota, zadní černý spojler, zúžené světlomety, chromované prvky - eleganci a osobitost C4 podtrhuje celá řada detailů!

 

Multifunkční prostornost

Citroën C4 má mnoho předností. Je prostorný, multifunkční a snadno se ovládá. Kompaktní rozměry jeho prostornost nijak nezmenšují a neznesnadňují přístup.
Dostatečný prostor naleznete i nad úrovní hlavy na zadních sedadlech a ve 100% využitelném zavazadlovém prostoru určujícím na trhu nový standard.


Zcela bezpečné řízení

Vedle vynikajících jízdních vlastností hovoří pro model C4 i bezpečnost, která byla v testech EuroNcap oceněna 5 hvězdičkami. Kromě karoserie zajišťující rozložení energie v případě nárazu je vůz sériově vybaven 6 airbagy (čelní pro řidiče a spolujezdce, boční a hlavové pro první a druhou řadu sedadel), což je příslibem naprosto bezpečného řízení.


FOTOGALERIE


Ceník vozu

Technické parametry