Nové vozy

C5 Tourer

 

Citroën C5 Tourer, BEZPEČNÉ RODINNÉ KOMBI S MODERNÍMI TECHNOLOGIEMI


Silný a elegantní

Pro Citroën C5 Tourer je typický elegantní styl a praktické objemy. Za jeho dynamickými elegantními křivkami se skrývá ušlechtilá přední maska, výrazná záď a dokonale vyvážený profil. Prostorný a promyšlený vůz svým pasažérům poskytuje nedostižný pocit pohody.


Intuitivní a inovativní

Moderní a intuitivní místo řidiče v modelu C5 přináší intenzivní radost z řízení. Do výbavy patří např. volant s pevným středem umožňující okamžitý přístup k nejpoužívanějším funkcím nebo tři elegantní ciferníky s kruhovými ukazateli zobrazující údaje o řízení. 

 

Prostorný a praktický

Zadní lavice dělená v poměru 2/3 - 1/3 je sklopná, čímž vznikne zcela rovný nákladový prostor o délce 1723 mm a objemu 1490 dm3 (533 dm3 v klasické konfiguraci). S elektricky otevíratelným víkem zavazadlového prostoru, krytem zavazadel a zádržnými systémy tak bude Citroën C5 Tourer schopen splnit veškeré vaše potřeby.

 

Živý a výkonný

Citroën C5 je nabízen s osvědčenými dieselovými motory, mimo jiné velmi výkonným motorem V6 HDi 240. Nabídku doplňují benzínové agregáty: VTi 120 a THP 155. Vybírat můžete také mezi manuální, automatickou nebo pilotovanou pěti a šestistupňovou převodovkou. A konečně mikrohybridní technologie e-HDi, díky které optimalizujete spotřebu a emise CO2.

 

Kreativní a technologický

Citroën C5 poskytuje veškerou potřebnou technologii pro zvýšení bezpečnosti: odpružení Hydractive III+, samonatáčecí bi-xenonové světlomety s přídavnými bočními světly, ITC (Intelligent Traction Control), signalizace podhuštění pneumatik, systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu (AFIL), Citroën eTouch, 9 airbagů a další.


FOTOGALERIE

Ceník vozu
Technické parametry
Nakonfigurujte si Váš vůz